© 2019

Thorszelius Ventilation & Service AB

Org. nr 556786-4102

Kungsängsvägen 17A, 753 23 Uppsala

Kontakta oss via kontaktformulär

VD:

Stefan Lörhammer

stefan@thorszelius.se
070-688 98 36

 

Entreprenadchef:

Mats Thorszelius

mats@thorszelius.se
070-688 66 71

 

Projektledare Montage:
 

Mattias Carlsson

mattias@thorszelius.se
070-483 68 34

 

Arbetsledare Montage:
 

Daniel Rundblad

daniel@thorszelius.se
070-388 46 99

 

Arbetsledare Service:
 

Urban Wall

urban@thorszelius.se
070-290 95 28

 

Richard Myrberg

richard@thorszelius.se
070-339 85 81

 

Ekonomi och Administration:
 

Tomas Thorszelius

tomas@thorszelius.se
018-10 21 20

 

Ekonomichef och Personalchef:

Cecilia Brolin

cissi@thorszelius.se
018-10 21 20

När ni anlitar oss så får ni arbetet utfört med en hög kvalitet och till ett bra pris.

 Thorszelius Ventilation & Service AB är ett väletablerat ventilationsföretag
i Uppsala som grundades år 1999.

Vi har personal med många års erfarenhet och med en bred kompetens inom ventilationsbranschen.


Vi utför bland annat:
Ventilationsmontage, service, injusteringar och OVK-besiktningar.

 

Thorszelius Ventilation & Service AB