Kontakta oss via kontaktformulär:

Tack för ditt meddelande, vi återkommer så snart vi kan.


Organisation:

VD och entreprenadchef:
 

Mats Thorszelius

mats.thorszelius@airteam.se
070-688 66 71


 

Projektledare, montage:
 

Mattias Carlsson

mattias.carlsson@airteam.se
070-483 68 34


 

Arbetsledare, montage:
 

Daniel Rundblad

daniel.rundblad@airteam.se
070-388 46 99


 

Arbetsledare, service:
 

Richard Myrberg

richard.myrberg@airteam.se
070-339 85 81

Adrian Johansson
adrian.johansson@airteam.se
070-688 68 04

 

Ekonomi och administration:
 

Tomas Thorszelius

tomas.thorszelius@airteam.se
070-771 23 45

Terese Thorszelius

terese.thorszelius@airteam.se

070-688 98 36

 

 

Allt har en början, ett slut och en fortsättning.

Att installera ett väl fungerade ventilationssystem kräver en noggrann förberedelse och att man gör saker i en särskild ordning. Det börjar redan vid idéstadiet när du som kund funderar på att bygga nytt, bygga om eller bygga till.

Att därför inledningsvis investera tid på planering resulterar i en smidare process, bättre resultat och en bättre totalekonomi. Det underlättar även när vi ska montera kanaler, don och aggregat. Allt på rätt plats, vid rätt tidpunkt.

När vi tillsammans med dig är överens om projektet så ritar vi upp den optimala lösningen för dig varpå den sedan överförs till vår interna produktionsverksamhet. Med en tydlig kvalitetssäkring, avstämningar, uppföljning samt löpande återkoppling till dig som kund och övriga samarbetspartners i produktionen så ser vi till att den lösning som vi har tagit fram tillsammans monteras och injusteras på bäst tänkbara sätt och att det har den funktion som vi har kommit överens om.

Vi utför bland annat ventilationsmontage, service, injusteringar och OVK-besiktningar.